Andrzej de Ostoja Domaradzki SP6LV Silent Key

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że 25 stycznia 2017r., w wieku 86 lat, zmarł Kolega Andrzej de Ostoja Domaradzki, SP6LV. Pogrzeb odbędzie się 28 stycznia (sobota) o godz. 13:00 na Cmentarzu Komunalnym ul. Gliwicka w Ziębicach. Msza Św. odbędzie się o godz. 12:30 w kaplicy cmentarnej.

Najszczersze kondolencje dla rodziny.

SP6LV

Andrzej SP6LV, licencja 1957r., znakomity radiotelegrafista (ok. 160 tys. QSO), amator DX-ów, miłośnik zawodów i dyplomów krótkofalarskich. Był członkiem PZK, należał do SPDX Klubu, SP-OTC, SP-CC, SP-CW, etc. Jako jeden z kilku w Polsce należał do Marine Funker – Klubu DL zrzeszającego byłych operatorów radio statków morskich. Pomysłodawca Biuletynu MKK. Autor wielu publikacji z dziedziny łączności radiowej oraz motoryzacyjnej.

Panie Andrzeju, niewielu może się poszczycić tak wspaniałą biografia krótkofalarską, a wielu mogłoby wziąć przykład!

Jego skromność nie pozwalała, aby o coś się upominać, nagrody, pochwały, wyróżnienia. On robił swoje, był krótkofalowcem pełnym sercem i jak mało kto kochał swoje radiowe hobby, mimo iż zły stan zdrowia nie pozwalał mu na tyle, co w minionych latach. Oczywiście zgodnie z Twoim mottem: ”… nic nie robimy na siłę, to tylko przecież dla przyjemności… to tylko nasze ukochane hobby”.

ANDRZEJU! Zawsze będziemy o Tobie pamiętać… a ja nie zapomnę Ciebie nigdy!

Ryszard de SQ6DGR piszący te słowa.

comments powered by Disqus